Publicat 18 Iun 2007 | Expiră 19 Iul 2007

Asistent depozit

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunoasterea produselor, serviiciilor si a activitatilor comerciale ale firmei
Capacitate ridicata de munca in conditii de oboseala si stres
Abilitati de lucru in echipa

Descrierea jobului

Realizeaza pregatirea loturilor de marfa sub coordonarea sefului de depozit
Descarca si incarca loturile de marfa in/din masini
Aseaza marfa in depozit la indicatiile sefului de depozit
Intretine starea de curatenie in depozit si zonele adiacente

DDS Group este o firma care s-a impus pe piata materialelor electrice prin calitatea produselor comercializate si prin servicii profesionale de consultanta si livrare .
Marfurile se structureaza pe doua sortimente principale: materiale electrice civile si echipamente industriale de joasa tensiune. Pe langa acestea firma distribuie cabluri si conductori , materiale de conectica cabluri , corpuri de iluminat industriale , climatizare si ventilatie .

Expirat
Asistent depozit  -  S.C. DDS GROUP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles