Publicat 28 Mai 2008 | Reactualizat 26 Iun 2008 | Expiră 28 Iun 2008

Asistent - Departamentul vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte minime de contabilitate primara
- cunostinte de utilizare PC; experienta de lucru intr-un program de gestiune constituie un avantaj
- disponibilitate pentru lucru in echipa si in conditii de stres
- persoana ordonata, disciplinata, cu atentie distributiva
- seriozitate, punctualitate, responsabilitate

Descrierea jobului

Derularea contractelor comerciale sau comenzilor cu partenerii societatii (ofertare, prelucrare comenzi, urmarire proces livrare, urmarire proces incasare etc);.
Rezolvarea obiectiilor clientilor.
Administrarea stocurilor.
Intocmirea rapoartelor saptamanale si lunare privind activitatea echipei de vanzari.

Descrierea companiei

Producator si distribuitor de bauturi alcoolice

Expirat
Asistent - Departamentul vanzari  -  Casa de Vinuri Pietroasa s.r.l.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles