Publicat 01 Iul 2008 | Expiră 01 Aug 2008

Asistent departament

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Abolvent de studii superioare / an terminal /cursuri IDD/FF
• Cunostinte de limba engleza - nivel avansat
• Experienta 1 an in activitati administrative legate de achizitii sau vanzari, logistica, secretariat
• Cunostinte de operare PC – Microsoft Office, Internet Explorer, Microsoft Outlook etc.

• Persoana organizata, receptiva, cu initiativa, comunicativa, flexibila si atenta la detalii.
• Abilitati de comunicare, abilitatea de a lucra eficient cu diverse categorii de oameni.

Descrierea jobului

• Intelegerea si insusirea informatiilor legate de produse.
• Furnizarea de informaţii si asistenţă clientilor prin corespondenţă electronică sau prin telefon.
• Orientare continuă către client.
• Pregateste documentatia pentru echipa de vanzari: curricule, prezentari, actualizari contracte etc.
• Asigura suportul necesar echipei de vanzari
• Organizarea administrativa (locatie, materiale de curs, logistica etc.)
• Mentine legatura cu participantii in ceea ce priveste desfasurarea acestora (informatii despre locatie, reminder incepere, orar zilnic etc.)
• Asigura actualizarea site-ului web cu informatii la zi

Descrierea companiei

• salariu motivant;
• beneficii in conformitate cu politica companiei (bonuri de masa si servicii medicale);
• posibilitati de dezvoltare profesionala.

Expirat
Asistent departament  -  Adecco Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles