Publicat 21 May 2007 | Reactualizat 18 Jun 2007 | Expiră 21 Jun 2007

Asistent Departament

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• persoana foarte organizata
• excelente abilitati de comunicare/ relationare
• capacitate de analiza / sinteza si planificare
• bune cunostinte operare PC: MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
• atentie la detalii, responsabilitatea muncii
• experienta de cel putin un an pe o pozitie similara
• studii medii/superioare finalizate
• Bune cunostinte de limba engleza
• Seriozitate

Descrierea jobului

Responsabilitati :

• urmarirea si actualizarea informatiilor legate de furnizori, stocuri
• tine legatura cu departamentul logistic
• efectuarea de traduceri relevante pentru activitatea departamentului
• efectuarea şi evidenţa comenzilor pentru rechizite, etc.
• organizarea şi coordonarea programării concedilor de odihnă

Beneficii:

• Posibilitate de dezvoltare profesionala
• Mediu de lucru profesionist
• Salariu motivant.
• Atmosfera de lucru dinamica alaturi de o echipa tanara
• Training specializat

Compania noastra este unul dintre liderii pe piata medicala din Romania cu activitati de laborator in sectorul medical, al informaticii medicale si cel al farmaceuticelor.

Compania are peste 700 de angajati, si are filiale in 8 dintre marile orase ale Romaniei.
Activitatea este sustinuta efectiv de un sistem de distributie extensiva prin depozitele si personalul dedicat, avand in dotare 180 de autoturisme, 23 de camioane de transport marfa si sisteme de comunicatie.

In anul 2007 am introdus pe piata un nou produs, un catalog medical ce cuprinde o varietate larga de produse dedicate doctorilor si pacientilor acestora.

Expirat
Asistent Departament  -  Medicarom Group SRL