Publicat 14 Oct 2008 | Expiră 14 Nov 2008

Asistent Departament Training si Dezvoltare Organizationala

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent studii superioare;
- Experienta minim 6 luni in domeniul HR - organizare Training;
- Gandire analitica, atent la detalii si proceduri;
- Foarte bune abilitati de comunicare si interrelationare, persoana diplomata;
- Cunostinte de operare PC;
- Limba engleza - fluent.

Descrierea jobului

- Asigura asitenta administrativa necesara in derularea prgramelor de training;
- Monitorizeaza procesul de organizare si derulare din punct de vedere logistic al programelor de training;
- Introduce datele necesare in sistemul informatic si mentine actualizata baza de date;
- Monitorizeza costurile alocate programelor de training;
- Intocmeste rapoarte la cererea managerului;
- Participa la proiectele legate de traininguri.

Descrierea companiei

www.professional.com.ro

Expirat
Asistent Departament Training si Dezvoltare Organizationala  -  PROFESSIONAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles