Publicat 06 Jun 2008 | Expiră 07 Jul 2008

ASISTENT DEPARTAMENT LOGISTICA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii sau superioare;
Initiativa;
Abilitati de comunicare;
Atitudine/ Tinuta;
Orientare catre atingerea obiectivelor;
Organizare;
Spirit de echipa;
Abilitatea de a se adapta la schimbare si de a-si imbunatati performantele personale;
Cunostinte medii de limba franceza sau engleza;
Cunostinte de operare pe calculator.

Descrierea jobului

- efectuarea tuturor activitatilor specializate de prelucrare de date;
- analiza facturilor privind importul, manipularea si transportul autovehiculelor;
- schimburi de informatii cu reteaua de concesionari referitor la statusul autovehiculelor;
- acordarea bunului de plata pentru facturi si trimiterea lor la Departamentul Financiar;
- arhivarea copiilor facturilor de prestari servicii;
- alte activitati administrative in cadrul departamentului.

Descrierea companiei

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?

Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?

TRUST MOTORS - Importator Peugeot va ofera acces la evolutie profesionala, oportunitatea de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.

Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!

Expirat
ASISTENT DEPARTAMENT LOGISTICA  -  TRUST MOTORS SRL