Publicat 24 Iun 2008 | Expiră 25 Iul 2008

Asistent departament legal, Avocat stagiar, Avocat definitiv

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Asistent departament juridic, Avocat stagiar, Avocat definitiv

Descrierea jobului

Asistent departament juridic:
- redactare acte,
- primire/transmitere mesage catre/de la clienti,
- urmarirea corespondenţei,
- intretinerea relatiilor cu institutiile administrative,
- organizarea si urmărirea agendei avocatilor, etc.
- urmarirea, depunerea, ridicarea inscrisurilor la instantele judecatoresti, etc.
Avocat stagiar/Avocat definitiv
- consultanta dreptul comercial, civil, concurenţei, proprietate intelectuala, dreptul muncii
- forlumarea si sustinerea opiniilor legale,
- informari zilnice, lunare,
- activitati aferente operatiunilor de infiinatare/inregistrare mentiuni la Registrul Comertului,

Descrierea companiei

LAW OFFICE \"OXANA CHIRONDA\"

Cabinet de avocat / Attorneys-at-Law

Piata Presei Libere no.1, Casa Presei Libere,

Central Entry, 1st Floor , Rooms 112-114, 1st District

Bucharest, ROMANIA

Tel: +4031 8053 919

+4031 8053 920

Fax: +4031 8150 611;

Web: www.lawoffice-chironda.eu

E-Mail: office@lawoffice-chironda.eu

Expirat
Asistent departament legal, Avocat stagiar, Avocat definitiv  -  LAW OFFICE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles