Asistent departament Investitii

Carmistin International 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Esti colegul potrivit pentru noi daca:
  • Ai studii superioare;
  • Ai capacitate de comunicare asertiva;
  • Ai bune abilitati de operare PC;
  • Ai experienta in achizitii sau investitii - reprezinta un avantaj;
  • Ai capacitate de a lucra cu proceduri, de a intelege si de a implemeta procedurile societatii;
  • Esti o persoana organizata, proactiva, atenta la detalii.

Descrierea jobului

Cum ne vei ajuta:
  • Vei asigura rapoartele zilnice, saptamanale, lunare necesare departamentului;
  • Vei asigura finalizarea corecta si la timp a tuturor rapoartelor intocmite, task-urilor trasate, respectarea termenelor pentru actiunile definite de catre manager si trimiterea acestora catre departamentele in cauza;
  • Vei participa la realizarea diverselor documente pentru departament;
  • Te vei asigura de acuratetea datelor din sistem;
  • Vei pastra legatura cu furnizorii.

Carmistin înseamnă peste 20 ani de activitate pe piața românească. În prezent, ne ocupăm de furaje și agricultură, creșterea păsărilor și a animalelor.
Publicat 9 Dec. 2022 Reactualizat 6 Ian. 2023 Expiră 8 Ian. 2023

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.