Publicat 08 Iul 2008 | Reactualizat 06 Aug 2008 | Expiră 08 Aug 2008

Asistent Departament Gestiune - Facturare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana serioasa, cu abilitati organizatorice pentru a lucra in departamentul de gestiune.
Abilitati organizatorice, seriozitate, implicare. Limba straina constituie un avantaj.
ESTE OBLIGATORIE CUNOASTEREA LA NIVEL AVANSAT A LIMBII ENGLEZE!

Descrierea jobului

Practic activitatea implica preluarea si organizarea comenzilor primite de la clienti, facturarea, urmarirea livrarii comenzilor, verificarea stocurilor, oferirea de relatii si informatii clientilor telefonic sau pe email.
Experienta anterioara constituie un avantaj, insa o persoana proactiva si receptiva poate deprinde rapid ceea ce este necesar de realizat.
Salariul de inceput oferit pentru primele trei luni este intre 800 si 1000 Ron in functie de experienta, bonuri de masa, si diverse bonusuri in functie de activitatea depusa, acesta crescand ulterior.

Distribuim cosmetice profesionale si echipamente estetice pentru saloane cosmetice si de infrumusetare corporala.

Expirat
Asistent Departament Gestiune - Facturare  -  Beauty One

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles