Publicat 06 Oct 2008 | Reactualizat 03 Nov 2008 | Expiră 06 Nov 2008

Asistent Departament Educational

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii/superioare
Cunostinte foarte bune de operare PC (Microsoft Office - Excel - avansat, Word, Power Point, Acces, Outlook Express,Internet)
Cunostinte bune de limba engleza
Experienta anterioara pe un post similar (activitati administrative/secretariat/operarePC) constituie avantaj
Abilitati organizatorice, initiativa
Eficienta in gestionarea task-urilor multiple
Flexibilitate si adaptabilitate.

MUST HAVE:

Profesionalism
Initiativa personala si implicare
Atitudine pozitiva, constructiva

MUST BE:

Organizat
Responsabil
Comunicativ

Descrierea jobului

Sprijnirea tuturor actiunilor pregatitoare desfasurarii cursurilor
Actualizarea si mentinerea bazei de date cu clientii companiei
Administrarea bazei de date cu profesorii companiei
Informarea profesorilor cu privire la grupele formate si program
Efectuarea de rapoarte lunare cu privire la orele programate/efectuate de catre profesori
Administrarea bibliotecii IH (inregistrare, inventariere carti, manuale, casete audio, video, CD-uri)
Intocmirea necesarului de consumabile pe departament
Alte activitati - suport pentru membrii departamentului educational

Lucrul alaturi de o echipa de profesionisti tineri si entuziasti
Beneficii financiare corelate cu responsabilitatile postului si performantele profesionale individuale pe post

INTERNATIONAL HOUSE este una din cele mai prestigioase institutii educationale din Marea Britanie , cu sediul la Londra , creatoarea standardelor de predare a limbii engleze la nivel mondial.
INTERNATIONAL HOUSE este in acelasi timp liderul cursurilor de engleza pentru afaceri din Romania

Web: www.ih.ro , www.ihworld.com

DE CE RECRUTAM ???
INTERNATIONAL HOUSE se extinde continuu.
INTERNATIONAL HOUSE investeste permanent in capitalul de resurse umane.

Proiectele in curs de desfasurare si cele viitoare vor oferi angajatilor oportunitatea de a avea acces la dezvoltare profesionala continua si de a face parte dintr-o companie de TOP care deserveste la randul ei companii de TOP din toate sectoarele de activitate.

Expirat
Asistent Departament Educational  -  IHB LANGUAGE TRAINING CENTER SRL