Asistent Departament Divizia Borcane

SC AX PERPETUUM IMPEX SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ne dorim sa cunoastem persoane :
  • Care vor sa lucreze intr-o echipa dinamica, vor sa invete si sa evolueze;
  • Pasionate de ceea ce fac, care dau tot timpul ce e mai bun;
  • Absolvent/a a unei forme de invatamant medii ;
  • Cu experienta in activitati de asistenta management/ secretariat/ back –office;
  • Care detin cunostinte bune de operare PC -MS Office;
  • Organizate, structurate, cu bune abilitati de comunicare;

Descrierea jobului

Ce asteptam de la tine:
· Sa asiguri suport in activitatea administrativa a diviziei, fiind un suport operativ si administrativ a managerului de divizie;
· Sa gestionezi informatiile, sa creezi si sa actualizezi bazele de date;
· Sa intocmesti diferite situatii/ rapoarte personalizate solicitate de managerul diviziei;
· Sa asiguri interfata intre departamente;
· Sa invete sa organizeze activitatea de transport de la furnizori interni.

Ce iti oferim:
· Un mediu de lucru prietenos, profesionist;
· Posibilitatea de a-ti dezvolta cariera intr-o echipa tanara si motivata;
· Posibilitatea de dezvoltare profesionala si instruire constanta;
· Decontare abonament CTP-Cluj;
· Bonuri de masa.
· Colectiv amuzant, placut;

Te invitam, sa explorezi online lumea Perpetuum ( perpetuum.ro) si sa-ti faci o idee despre ceea ce facem.

Daca ti-am trezit interesul, trimite-ne CV-ul tau ! Abia asteptam sa te cunoastem!

Perpetuum si-a dezvoltat timp de 20 ani expertiza in PARDOSELI (mocheta, parchet, covoare, linoleum si covor PVC, accesorii, podele de exterior, gazon sintetic, gresie & faianta) si TEXTILE (perdele, draperii, tapiterii, lenjerii de pat, prosoape si halate, fete de masa). Pe langa produsele pentru amenajarea modului de viata, fie el profesional (HORECA, birouri, etc.) sau rezidential (apartamente si case private), Perpetuum asigura SERVICII de consultanta, montaj, cusut, transport.

Publicat 31 Mai 2022 Reactualizat 30 Iun. 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.