ASISTENT DEPARTAMENT CONTABILITATE ADMINISTRATIV

construma design - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 800 EUR
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-CONTABILITATE PRIMARA
-ACTIVITATI DE SECRETARIAT-ADMINISTRATIV-LOGISTICA-PROTOCOL
-EVIDENTA RESURSE UMANE
-OPERARE PC MSOffice ,Word,Excel
-CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA

Descrierea jobului

- Absolvent studii superioare economice
- Cunostiinte PC, MS Office ( Word, Excel, Power Point)
- Cunostiinte de limba engleza
- Dorinta de imbunatatire constanta a nivelului profesional
- Abilitati de comunicare si organizare
- Atitudine pro-activa
- Persoană flexibilă, cu bune abilități de comunicare și cu atitudine pozitivă;
- Abilități de organizare, planificare și prioritizare a sarcinilor
- Capacitatea de a respecta termenele limită
- Persoana dinamica, rezistenta la stres, in conditiile unor termene precise de raportare;
- Abilitati de comunicare cu clientii si de lucru in echipa

J

Descrierea companiei

CONSTRUMA DESIGN

SCRISOARE DE PREZENTARE

Publicat 30 sept. 2021 Reactualizat 30 oct. 2021 Expiră 30 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos