Publicat 13 Aug 2008 | Reactualizat 10 Sep 2008 | Expiră 13 Sep 2008

ASISTENT DEPARTAMENT ACHIZITII

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana agreabila, comunicativa, responsabila, dinamica.

Descrierea jobului

- mentine relatia cu furnizorii existenti;
- prospectarea pietei pentru identificarea de noi oportunitati;
- analiza stocurilor de marfa pe categorii de produse;
- lansarea de oferte promotionale;
- stabilirea necesarului de achizitii in urma analizei rapoartelor de vanzari.

Cerinte:
- domiciliul stabil in Craiova
- studii medii sau superioare
- cunostinte MS Office
- limba engleza - fluent
- cunoasterea limbii germane constituie avantaj

Beneficii:
- remuneratie la nivel european
- oportunitatea de a lucra într-o companie tanara si dinamica care este concesionar RENAULT TRUCKS - unul din liderii mondiali în domeniu

Companie de transport rutier marfa cu capital majorital strain, DUMAGAS TRANSPORT este unul din liderii transporturilor rutiere de marfuri din Romania si ocupa pozitia nr. 2 in Top Capital - 100 de companii pentru care sa lucrezi.
Pentru mai multe informatii despre noi si serviciile pe care le oferim vizitati www.dumagas.ro.

Expirat
ASISTENT DEPARTAMENT ACHIZITII  -  Dumagas Transport