Publicat 10 Iun 2008 | Reactualizat 09 Iul 2008 | Expiră 11 Iul 2008

Asistent de Vanzari si Marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- bune abilităţi de comunicare scrisă şi orală în limba română şi engleză;
- cunostintele de limba germana reprezinta un avantaj;
- cunoştinte bune de operare calculator, pachetul Microsoft Office (în special Excel);
- capacitatea de a asimila, structura şi analiza un mare volum de informaţii;
- capacitate de adaptare rapidă la un mediu de lucru dinamic;
- persoana comunicativă, creativă, energică, pozitivă;

Descrierea jobului

1). Activitati de Sales Support:
- ofera asistenta celor 3 Area Sales Manageri din Bucuresti;
- gestioneaza baza de date de clienti;
- realizeaza rapoarte de vanzari;

2). Activitati de Marketing Support;

3). Mentinerea relatiei cu furnizorii;

Suntem companie de consultanta in domeniul resurselor umane, prezenta pe piata romaneasca de profil, din anul 1994.

Clientul nostru este în prezent una dintre principalele companii de pe piata utilajelor de constructii din România; având în spate producatori importanti, de traditie în Uniunea Europeana, compania a reusit sa câstige experienta pe plan local si sa ofere partenerilor sai profesionalism si siguranta.

Puteti aplica direct la una dintre ofertele nostre si prin transmiterea CV-ului Dvs. la adresa office@freemarkonsult.com.

Nr. operator date cu caracter personal: 6065.

Expirat
Asistent de Vanzari si Marketing  -  Freemarkonsult International

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles