Publicat 03 Oct 2016 | Reactualizat 31 Oct 2016 | Expiră 04 Nov 2016

Asistent de Marketing și Comunicare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce căutăm?

• Absolvent (ă) de studii superioare;
• Experienţa în domeniu constituie un avantaj;
• Abilități de comunicare și relaționare în echipă
• Capacitate de planificare și organizare
• Creativitate și inițiativă în a elabora proiecte noi
• Flexibilitate cognitivă şi emoţională
• Deschidere și receptivitate la învățare și dezvoltare continuă
• Deschidere la Spiritualitate
• Capacitate excelentă de ascultare si exprimare elocventă și clară
• Abilități de comunicare scrisă excelente – talent la scris

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
• Implementarea planului anual de activităţi de Marketing şi Comunicare în Fundaţia Varlaam Mitropolitul: grădiniţă, şcoală
• Implementarea strategiei de comunicare internă și externă (online și offline)
• Realizarea de cercetări de piaţă, prelucrarea datele obţinute şi a eventualelor recomandări de promovare
• Centralizarea şi prelucrarea chestionarelor de feedback aplicate părinţilor şi participanţilor la evenimente şi proiecte
• Monitorizarea rezultatelor acţiunilor de promovare şi sugestii de eficientizare
• Realizarea materialelor de promovare în colaborare cu furnizorii

Beneficii:
• Un mediu care te apreciază și dezvoltă
• Oportunitatea de dezvoltare personală şi profesională
• Pachet salarial în concordanţă cu performanţa şi rezultatele obţinute

Fundaţia Varlaam Mitropolitul, fondată în 2009 în Iaşi de Mitropolia Moldovei şi Bucovinei, este un centru de expertiză în educaţia şcolară şi preşcolară şi în formarea părinţilor şi profesorilor din România secolului 21, în spirit viu ortodox. Fundaţia Varlaam Mitropolitul cuprinde Şcoala Gimnazială Varlaam Mitropolitul (nivel primar şi gimnazial), Grădiniţa Buna Vestire şi Centrul de formare şi inovare.
www.scoalavarlaam.ro
www.gradinitabunavestire.ro

Expirat
Asistent de Marketing și Comunicare  -  Fundatia Varlaam Mitropolitul

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles