Publicat 09 Ian 2019 | Expiră 16 Ian 2019

ASISTENT DE FARMACIE - TIMISOARA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Echipa Arta Farm - Dr. Max cauta coleg nou in TIMISOARA pentru locatia Arta Stiintei

Ce cerinte avem?

- Studii de specialitate finalizate;
- Experienta de minim un an pe o pozitie similara, constituie un avantaj;
- Abilitati foarte bune de organizare, comunicare, relationare si adaptare;
- Atitudine proactiva, perseverenta si profesionalism;
- Respecta principiile de etica si deontologie profesionala;
- Cunostinte bune de Microsoft Office.

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faca?

- Elibereaza medicamente;
- Identifica nevoile pacientilor si formuleaza recomandari;
- Informeaza pacientii despre modul de utilizare al medicamentelor si despre potentialele lor riscuri sau efecte adverse;
- Participa la receptia cantitativa si calitativ valorica a medicamentelor din farmacie;
- Administreaza stocurile si urmarireste termenele de valabilitate ale produselor farmaceutice.

OFERTA SI BENEFICII:

- Pachet salarial atractiv;
- Tichete de masa;
- Oportunitati de promovare si dezvoltare in cadrul companiei;
- Mediu de lucru placut, stabil si dinamic;
- Acces la training-uri de vanzari si de produs.

Descrierea companiei

DE CE SA FACI PARTE DIN ECHIPA DR MAX?

Dr Max Holding administrează cele mai mari rețele de farmacii din Cehia și Slovacia, precum și cea mai mare rețea independentă de farmacii din Polonia.
Poti face parte dintr-o echipa care lucreaza la îmbunătățirea constantă a calității asistenței farmaceutice, garantând accesul la un sortiment larg de medicamente la prețuri scăzute.
Suntem profesionisti, deoarece sanatatea celorlalti depinde de calitatea muncii noastre si ascultam nevoile pacientilor.

Expirat
ASISTENT DE FARMACIE - TIMISOARA  -  Dr. Max