Publicat 27 Iul 2019 | Reactualizat 19 Aug 2019 | Expiră 27 Aug 2019

Asistent de farmacie- salariu incepand de la 450 Euro

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii de specialitate (Scoala Postliceala de Asistenti de Farmacie);
  • Experienta in farmacii cu circuit deschis reprezinta un avantaj pentru potentialul candidat;
  • Aviz de Libera Practica actualizat;
  • Asigurare de malpraxis actualizata;
  • Abilitati de relationare si comunicare;
  • Capacitate de a recomanda si de convingere;
  • Cunostinte operare PC;
  • Atentie distributiva;

Descrierea jobului

Beneficii :

  • Locație ușor accesibila cu metroul, la 5 minute de la ieșirea dinspre B-dull Camil Ressu - Dristor;
  • Program de lucru 7 ore/zi astfel: Luni-Vineri in intervalele 08:00-15:00 sau 13:30-20:30
    O tura de weekend odata la 3 saptamani in intervalul (8:00-18:00) sâmbăta și (8:00-14:00) duminica.
  • Respectăm și încurajăm pauza de masă;
  • Salariu incepand de la 450 Euro plus bonusuri de performanta
  • Oferim suport si seriozitate
  • Comunicare directa cu managerii;

Sarcinile obisnuite pentru un asistent :
  • Elibereaza medicamentele cu prescriptie medicala, recomandare OTC-uri si suplimente alimentare;
  • Ofera asistenta de specialitate pacientilor ;
  • Informeaza pacientii despre modul de utilizare al medicamentelor si despre potentialele lor riscuri sau efecte adverse;
  • Controleaza stocurile (evidenta numerica, termene de valabilitate, etc.);
  • Participa activ la receptia produselor si la aranjarea acestora in rafturi;
  • Promoveaza brandul farmaciei prin oferirea de consultanta clientilor/pacientilor;

Companie independenta si serioasa infiintata in 1995 de către o familie de farmaciști. Oferim stabilitate si conditii de munca decente. Colectiv tanar si primitor, avem angajați care sunt cu noi de peste 10 ani deoarece ne place să ne păstrăm oamenii competenți și loiali aproape.

Expirat
Asistent de farmacie- salariu incepand de la 450 Euro  -  Silva Farm S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles