Publicat 27 Aug 2019 | Reactualizat 24 Sep 2019 | Expiră 27 Sep 2019

Asistent Cumparari - lb Franceza

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare tehnice sau economice;
- Competente lingvistice : franceza si engleza – nivel avansat;
- Bune cunostinte operare PC MS Office ( in special Excel ) ;
- Cunostinte de piese auto, procese de intreprindere;
- Cunostintele economice de baza ( facturare ) reprezinta un avantaj,
- Atitudine orientata catre Client, reactivitate, precizie si initiativa;
- Flexibilitate in relatia cu Clientul ( ‘coaching’ pentru atingerea obiectivului comun );
- Excelente abilitati de comunicare si relationare, lucrul in contact cu Clientii Internationali, capacitate de negociere.

Descrierea jobului

Realizeaza activitati suport pentru cumparatorii Renault :
- extractii de informatii din sistemele informatice ;
- contracte si variatii de pret in sistemele informatice;
- comunicare si recuperare,de la actorii proceselor derulate,informații / documente / date standard necesare derularii activitătilor curente;
- rapoarte si sinteze utilizand sistemele informatice, dosarele de cumparari, datele sosite de la Directia Control de Gestiune RNPO.

Grupul de origine franceza RENAULT, care si-a consolidat dimensiunea internationala din momentul realizarii aliantei sale cu NISSAN, va ofera acum posibilitatea de a descoperi si lucra in lumea pasionanta a automobilului.
Fabricam si comercializam produse si servicii tot mai moderne si mai inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.

Expirat
Asistent Cumparari - lb Franceza  -  Renault Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles