de ani Fără Frică...

Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 27 Feb 2016

Asistent Cosmetician

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana echilibrata, motivata, organizata, disciplinata, energica si comunicativa, rezistenta la stress si cu spirit de
echipa
Punctualitate si capacitate de a prioritiza activitatile
Personalitate deschisa cu foarte bune abilitati de comunicare
Prezenta foarte agreabila, cu un real interes pentru domeniul de activitatea a companiei
Capacitatea de a lua decizii rapide, eficiente si responsabile
Calificare: curs atestat pentru meseria de cosmetician
Cunoasterea unor limbi straine prezinta un avantaj

Descrierea jobului

Asistarea la cabinet a cosmeticianului principal
Pregatirea cabinetului in vederea inceperii programului zilnic
Pregatirea clientului in vederea inceperii tratamentului
Diagnosticare corporala/ faciala si stabilirea schemei de tratament
Proceduri de infrumusetare, clasice si cu aparatura performanta
Supravegherea tratamentului
Vanzarea de servicii si produse in cadrul centrului
Posibilitatea de perfectionare teoretica si practica
Jobul este full time, desfasurat in ture de 8 ore care sa acopere intervalul 07:30 – 22:00 de luni pana vineri; in
weekend se va lucra prin rotatie

Înfiinţată în anul 2008, PERFECT FACE a luat naştere din dorinţa de a oferi o gamă completă de servicii şi tratamente de înfrumuseţare la cele mai înalte standarde. În spatele centrului PERFECT FACE stau multe studii, cunoştinţe dobândite în timp, profesionalism şi respect pentru frumos.

Expirat
Asistent Cosmetician  -  Perfect Face S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles