Asistent coordonator

MGV Top Eval 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Vorbitor limba engleza nivel avansat vorbit-scris-citit
Disponibilitate pentru program flexibil si lucru de acasa

Descrierea jobului

Disponibilitate pentru program flexibil
Cunostinte bune operare PC MSOffice _ WORD, EXCEL, zoom, skype, etc, navigare internet
Experienta in utilizarea dispozitiilor mobile (telefon, laptop, tableta)
Limba engleza scris/vorbit nivel avansat
Redactarea corespondentei necesara in limba romana si engleza
Coordonare deplasari
Experienta in rezervari hotel, avion, rent a car
Experienta in relatia cu furnizorii de bunuri si servicii
Resedinta in Bucuresti/Ilfov constituie avantaj

Cerintele postului:
Limba engleza avansat
Experienta la o agentie de turism constituie avantaj

Descrierea companiei

Companie cu activitate in domeniul consultantei de afaceri.
Publicat 29 Sept. 2022 Reactualizat 27 Oct. 2022 Expiră 29 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.