Asistent Coordonator Proiecte - Bucuresti

DELTA STUDIO - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare;
  • Cunostinte foarte bune de utilizare calculator MS Office;
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Persoana organizata;
  • Abilitatea de a prioritiza sarcinile si de a respecta termenele limita;
  • Spirit de echipa, atitudine pozitiva;
  • Adaptabilitate si flexibilitate;
  • Confidentialitate.

Descrierea jobului

Pentru ca ne dorim sa facem oamenii fericiti prin design interior ne tratam clientii cu seriozitate. Aici intervine aportul tau in echipa Delta Studio.
Vei consilia clientii pentru stabilirea ofertei optime, te vei ocupa de buna desfasurare a vanzarii – intocmirea contractului de colaborare – facturare/lansare comenzi cat si de organizarea livrarii produselor dorite de acestia.
Pentru ca nimeni nu este perfect si dorim sa tindem spre perfectiune vei gestiona solicitarile primite din partea colaboratorilor tai.

Oferta:
  • Salariu fix lunar;
  • Bonus anual raportat la realizari;
  • Decontare transport;
  • Participarea la traininguri.
  • Acces la cafeneaua interna;
  • Zile dedicate pentru prajituri, fructe, patiserie;
  • Acces la libraria Bookster;
  • Acces la resturantul Naan cu preturi preferentiale;
  • Petreceri de Craciun, tombole;
  • Mediu de lucru placut.

Delta Studio reflecta pasiunea pentru arta locuirii printr-o oferta ampla de produse de inalta calitate.
Colaborarea cu furnizori de top din intreaga lume asigura o permanenta aliniere la tendintele globale in amenajari interioare, iar atentia fata de spiritul romanesc se manifesta prin parteneriate cu profesionisti locali si dezvoltarea de noi capacitati de productie. In cei peste 20 de ani de la infiintare, Delta Studio s-a implicat in mii de proiecte de design interior, imprimandu-si de fiecare data entuziasmul pentru detalii si executii impecabile.

Publicat 10 nov. 2021 Reactualizat 8 dec. 2021 Expiră 10 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos