Publicat 01 Aug 2008 | Expiră 01 Sep 2008

ASISTENT CONTABIL

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii economice : finalizat sau student in an terminal, de preferat specializare in contabilitate/ audit / finante
Limba engleza nivel mediu / avansat
Cunostinte foarte bune Microsoft Office
Persoana motivata, atitudine pozitiva, abilitati de comunicare, seriozitate

Descrierea jobului

Intocmire lucrari de contabilitate si personal salarizare pentru clientii companiei -nivel corespunzator pregatirii.
Organizare documente, preluare apeluri telefonice, corespondenta
Companie de consultanta financiar contabila - membru CECCAR.

Posibilitate de a capata experienta de lucru in profesia contabila si de a-si dezvolta cariera;
Lucrul intr-un mediu dinamic , profesional;
Pachet salarial motivant;
Se ofera training.

Descrierea companiei

Companie in domeniul contabilitate-consultanta-audit

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

ASISTENT CONTABIL  -  CONFIDENTIAL