Publicat 25 Mar 2008 | Expiră 25 Apr 2008

ASISTENT CONTABIL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent sau student (cursuri la distanta sau FR).
Experienta in domeniul contabilitatii primare minim 6 luni.
Operare PC: Word, Excel - nivel mediu/ avansat
Avantaj: experienta de lucru intr-un soft contabil
Persoana motivata, implicativa, cu dorinta de performanta si cariera

Descrierea jobului

ASISTENT CONTABIL in cadrul unei companii multinationale care activeaza in domeniul retail, o companie aflata in expansiune pe piata romaneasca.
Atributii:
- registru de casa;
- inregistrare extras de banca
- inregistrare facturi furnizori
- intocmire deconturi
Se ofera:
- mediu de lucru profesionist;
- conditii salariale atractive;
- posibilitati de dezvoltare profesionala

AXIAL (www.axial.ro) este una dintre cele mai cunoscute agentii de recrutare, care realizeaza selectii de personal pentru companii din cele mai diverse domenii de activitate. Tel: 021-313.81.19, 031-402.50.03, 031-402.50.04, 0726.724.302
E-mail: office@axial.ro, candidat@axial.ro

Expirat
ASISTENT CONTABIL  -  AXIAL Resurse Umane