Publicat 03 Mar 2008 | Expiră 03 Apr 2008

ASISTENT CONTABIL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent studii medii economice (constituie un avantaj studiile superioare)
- cunostinte solide de utilizare a pachetului Office;
- abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- meticulozitate si acuratete;
- capacitate de analiza si sinteza;
- capacitate de incadrare in termene;
- seriozitate;
- atentie sporita la detalii;
- Posibilitate de invatare rapida.

Descrierea jobului

- inregistreaza zilnic extrasele de banca, trezorerie, deconturi lei/valuta, delegatii, op -uri, registrul de casa lei/valuta;
- ajuta la intocmirea rapoartelor si statisticilor financiare;
- realizarea inregistrarilor contabile in programul de contabilitate

Companie in plina ascensiune care activeaza in domeniul Real-Estate incepand cu anul 1994.

Expirat
ASISTENT CONTABIL  -  SC JOLINE CONIMPEX SRL