Publicat 14 Feb 2008 | Reactualizat 13 Mar 2008 | Expiră 16 Mar 2008

ASISTENT CONTABIL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Persoana dinamica, comunicativa, dornica de provocari, capabila sa lucreze in echipa
• Studii economice

Descrierea jobului

• Inregistrarea in sistemul contabil intern a facturilor de marfa
• Evidenta contabilitate primara
Se ofera: • Pachet de beneficii motivant
• Mediu de lucru dinamic
• Formare profesionala
• Posibilitatea dezvoltarii unei cariere

Daca intruniti criteriile de mai sus si doriti sa va alaturati unei companii de renume in plina dezvoltare, va rugam sa trimiteti CV si Scrisoare de Intentie la:

Fax : 021/206.74.52
E-mail : resurse.umane@carrefour.ro
Va rugam sa specificati pozitia pentru care aplicati!
Numai candidatii ce intrunesc criteriile cerute vor fi contactati!

Descrierea companiei

Carrefour – Pentru o viata mai buna !

Expirat
ASISTENT CONTABIL  -  SC Carrefour Romania SA