Publicat 27 Nov 2007 | Expiră 02 Dec 2007

Asistent contabil

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare de specialitate (de preferat finante-contabilitate): terminate sau in curs
- cunostinte medii de operare calculator (MS Office)
- abilitati de rezolvare a problemelor, de comunicare si analiza
- persoana organizata, responsabila

Descrierea jobului

Verificarea documentelor si inregistrarea lor in contabilitate

- efectuarea de plati si incasari prin casierie
- acordarea de avansuri spre decontare si justificarea acestora
- inregistrarea facturilor de la furnizorii interni si externi
- arhivarea documentelor financiar-contabile
- intocmirea de rapoarte, evidente conform cerintelor

Esti tanar si vrei sa-ti dezvolti o cariera intr-o companie de renume? Alatura-te echipei Cora!
Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaise, compania numarandu-se printre deschizatorii pietei de retail din Romania. Cora ofera persoanelor motivate si dornice de afirmare un mediu de lucru profesionist si posibilitati de promovare.

Expirat
Asistent contabil  -  ROMANIA HYPERMARCHE SA - CORA PANTELIMON