Publicat 03 Oct 2007 | Expiră 03 Oct 2007

Asistent contabil

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

*Cunostinte solide de contabilitate primara.
*Minim 6 luni experienta in cadrul unui departament de contabilitate
*Cunostinte pachetul Ciel (Ciel gestiune , Ciel Salarii , Ciel Registru de Casa ) - avantaj
*Cunostinte de legislatie specifica ar reprezenta un avantaj
•Buna cunoastere a aplicatiilor MS Office
•Persoana organizata, capabila sa faca fata cu succes mai multor sarcini simultan

Descrierea jobului

- Contabilitate primara
- Inregistrarea documentelor contabile pentru registru de casa, registru de banca (RON, EUR)
- Introducere facturi (furnizori/clienti)
- Intocmire / gestionare NIR-uri
- Urmarire plati / incasari
- Efectuarea si/sau verificarea lucrarilor de contabilitate primara;

Descrierea companiei

www.conargo.ro
Firma este in plina ascensiune si are ca activitate constructiile de cladiri .

Expirat
Asistent contabil  -  Conargo Constructii