Publicat 30 Sep 2007 | Expiră 31 Oct 2007

Asistent contabil

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

•cunostinte de contabilitate primara.
•buna cunoastere a aplicatiilor MS Office
•persoana organizata, capabila sa faca fata cu succes mai multor sarcini simultan
•nu este necesara experienta, ci atentie mare la detalii si maxima seriozitate.

Descrierea jobului

•sa depuna diferite declaratii
•sa completeze diferite rapoarte

Descrierea companiei

Firma noastra oferă expertiză n:
•Industria energiei electrice şi termice.
•Managementul proiectelor.
•Audituri şi bilanţuri energetice.
•Eficienţă energetică. Surse regenerabile.
•Politică n domeniul energiei.
•Studii de prefezabilitate, fezabilitate, dezvoltare, piaţă şi prognoză.
•ntocmirea caietelor de sarcini şi a documentaţiei de achiziţie echipamente.
•Reducerea impactului proceselor energetice asupra mediului nconjurător.
•Servicii de tehnologie informatică şi dezvoltarea software de specialitate.
•Fonduri structurale de cercetare dezvoltare
•Pregătire interdisciplinară n domeniul management-ului.
•Organizarea de ntlniri ştiinţifice şi de afaceri

Expirat
Asistent contabil  -  Global Energy Services