ASISTENT CONTABIL

PACIFIC TUR SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

O persoana deschisa, agreabila si comunicativa
* Cunostiinte legislative in domeniu
* Bune abilitati de comunicare, organizare, rezistenta la stres;
* Bun organizator al activitatii

Descrierea jobului

Cunostinte program contabilitate SAGA
* Inregistrare documente contabile: (facturi, bonuri consum, bonuri de casa, extras banca, deconturi)
* Indosariera si arhivare documente contabile, Listare register;
* Verificarea soldurilor client/furnizori si confirmarea acestora.
* Verificarea tranzactiilor inregistrate pe stoc;
* Inventarierea lunara a stocurilor service
* Intocmirea si emiterea documentelor pentru angajare, trasmiterea in Revisal, salarizare.
* Experienta de lucru cu un soft de contabilitate SAGA reprezinta un avantaj.
* Cunostinte bune de utilizare a calculatorului (Word, Excel);

P.S: Se asigura transportul.

Societatea noastră are o experienţă de peste 10 ani în carosarea autovehiculelor de transport persoane, fiind omologată de R.A.R. prin autorizaţia nr. 29 din 22 noiembrie 2004.Firma noastra produce in serie autocare pe sasiu de IVECO de 30 locuri, producem 5 autocare pe luna si 20 de microbuze, toate acestea sunt posibile deoarece firma noastra lucreaza pe sabloane, matrite, organizarea facandu-se dupa modelul marilor fabrici de autocare. Materialele folosite sunt: inox, aluminiu, rasini poliesterice armate cu fibra de sticla, iar componentele interioare sunt realizate din piele sintetica si plastic vacumat conform matritelor.

Printre clienţii noştri se numără reprezentanţele auto din toată ţara: Mercedes Benz, Volkswagen, Ford, Iveco, Fiat, Peugeot, Renault, precum şi firme renumite de transport de personae din tara.

Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 9 iun. 2022 Expiră 11 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos