Publicat 06 Iun 2019 | Reactualizat 04 Iul 2019 | Expiră 07 Iul 2019

Asistent consultanta fonduri europene agricultura

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Motivata sa invete lucruri noi.
Responsabila, comunicativa.
Gandire logica, structurata si cu atentie la detalii.
Cunostinte de operare calculator Windows/Excel.
Locul de munca este in Deva

Descrierea jobului

Postul presupune munca de birou.
Oferire asistenta clientilor ce vor vizita biroul din Deva.
Gestionarea actelor clientilor.
Inregistrari contabile de baza pentru PFA.
Oferim instruire pentru toate activitatile desfasurate.
Salariu: 1500 lei (NET) si creste pe masura ce vei invata sa faci lucruri mai complexe.

Unul dintre cei mai mari consultanti in domeniul fondurilor europene pe agricultura din judetul Hunedoara.
Ajutam micile ferme si tinerii fermieri sa obtina bani de la Uniunea Europeana pentru a-si dezvolta activitatea agricola.

Expirat
Asistent consultanta fonduri europene agricultura  -  Agrifond Consult SRL