Asistent comercial

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Persoana organizata, atenta la detalii;
  • Cunostinte dе contabilitate primara;
  • Cunoasterea programelor Office (Word, Excel)

Descrierea jobului

  • Activitati de contabilitate primara;
  • Organizare documente;
  • Intocmire situatii de lucrari de instalatii executate;
  • Raportari documente la furnizori pe platforme online;
  • Intocmiri baza de date specifice activitatii societatii;
  • Relationare cu clientii;

Beneficii:
  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;
  • Program 8 h , Luni - Vineri;
  • Zona centrata Constanta;

Infiintata in anul 1995, DDS Services Group S.R.L. presteaza urmatoarele servicii:

Comercializarea si montarea de centrale termice (Buderus, ACV,Ariston, Ferolli, etc.) si aparate de aer conditionat (Daikin,).
Service centrale termice si aparate de aer conditionat
Publicat 21 oct. 2021 Reactualizat 20 nov. 2021 Expiră 20 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos