de ani Fără Frică...

Publicat 15 Nov 2019 | Reactualizat 06 Dec 2019 | Expiră 15 Dec 2019

ASISTENT COMERCIAL

1 post

Candidatul ideal

Abilitatea de a intelege/invata produsele companiei
Cunostinte operare calculator:MS Word,Excel,email,navigare internet
Avantaj :
-Cunostinte lb. engleza scris si vorbit
-Cunostinte WordPress

Descrierea jobului

Intocmeste si urmareste oferte catre clientii companiei
Asigura consiliere in legatura cu ofertele intocmite
Desfasoara activitati specifice de marketing
Desfasoara activitati specifice de vanzari/logistica

Program lucru : Luni-Vineri 8.30-16.30
Se asigura instruire de introducere , lucrul in echipa pana la formare deprinderi

Sunt acceptate si persoane fara experienta in domeniul jobului

BENEFICII
Mediu de lucru profesional
Salariu motivant
Bonuri de masa

Descrierea companiei

www.bsr.ro
www.ppr-verde.ro

FITINGURI SI TUBULATURA DIN MATERIALE TERMOPLASTICE

Reprezentanta in Romania pentru :
BAENNINGER Fitinguri PE , sistem tubulatura si fitinguri PPR verde-building , PVC industrie
PLASSON Fitinguri electrofuziune , compresiune
ASV STUEBBE Vane si robineti termoplastice
HUERNER Aparate sudura cap la cap si electrofuziune

ASISTENT COMERCIAL  -  BAENNINGER SYSTEME ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles