Asistent Comercial (zona Popesti Leordeni)

MENATWORK - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Pentru divizia de HVAC (ventilatie & climatizare) cautam un nou coleg care sa se alature echipei noastre
Ce ne dorim de la viitorul nostru coleg
  • Cunostinte de contabilitate primara
  • Cunostinte avansate Microsoft Office
  • Planificare,organizare
  • Simt analitic, atentie sporita la detalii
  • Capacitate de prioritizare a sarcinilor si respectarea termenelor de predare
  • Flexibilitate, adaptabilitate, initiativa, proactivitate

Descrierea jobului

Ce va face viitorul nostru coleg?
  • intocmirea si introducerea facturilor de montaj in sistem
  • introducerea marfii in gestiune si scaderea prin bonurile de consum
  • organizarea activitatii de aprovizionare si logistica pentru santierele in lucru
  • verificarea facturilor furnizorilor si plata acestora
De ce sa ne alegi pe noi ?
  • pentru ca iti oferim de la inceput un plan de cariera , nu doar un job
  • pentru ca vei face parte dintr-o organizatie puternica,unul dintre liderii din piata de profil
  • pentru ca vei lucra intr-un mediu placut, profesional ,dinamic
  • pentru ca noi chiar investim in dezvoltarea ta personala si profesionala
  • pentru ca ne gandim la sanatatea ta si a familiei tale si oferim o asigurare de sanatate pentru tine si cei dragi tie dar investim constant si in siguranta ta la locul de munca
  • pentru ca zilele la noi in companie nu seamana una cu cealalta si ai parte mereu de dinamism si noi provocari

28 de ani de activitate ne-au invatat multe lucruri: responsabilitate, performanta, inovatie si mai presus de orice, faptul ca aceste valori au sens doar daca sunt puse in slujba oamenilor: angajati, clienti, furnizori.

Pe o piata foarte competitiva, MENATWORK este unul din cei mai importanti producatori si furnizori de materiale pentru constructii, produse pentru amenajari si finisaje de interior si exterior, echipamente pentru instalatii electrice, corpuri si sisteme profesionale de iluminat, echipamente termice si sisteme de ventilatie-climatizare.

Pentru a ne pastra aceasta pozitie si pentru a reusi sa progresam , ca PRODUCATOR ne certificam si recertificam periodic la cel mai inalt standard international in toate sistemele , liniile de productie si orice alt aspect care tine de promisiunea noastra - cea mai buna calitate a produselor.

MENATWORK este prezent în Romania prin 4 filiale teritoriale comerciale, in : BUCURESTI, CLUJ-NAPOCA, CONSTANTA ,CRAIOVA.
Echipa MENATWORK este o echipa puternica si unita , fiecare membru al sau avand o pozitie bine definita in angrenajul de business.

Publicat 6 mai 2022 Reactualizat 20 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022