Asistent comercial - productie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • studii medii sau superioare
  • cunoastetre excel minim nivel mediu- se va testa candidatul
  • bune abilitati numerice
  • usurinta in a intelege sarcini si rationamente simple,
  • seriozitate,
  • constiincios si dornic de a evolua si invata lucruri noi
  • obisnuita de a opera in programe diferite,
  • un plus il reprezinta cunoasterea platformei SIATD, notiuni de trasabilitate/ evidenta deseurilor
  • cunostinte de contabilitate primara -un plus

Descrierea jobului

  • Introducere si validare date in platforma companiei;
  • Prelucrarea datelor;
  • Gestionarea corecta si eficienta a bazei de date.
  • Intocmire dosare de trasabilitate a produselor
  • Punctaje cu clientii sau furnizorii companiei
  • Operare-urmarire rapoarte de productie si bonuri de consum
  • Intocmire diverse rapoarte

Beneficii:
  • Remuneratie motivanta, functie de pregatire, tichete de masa, decontare transport, cursuri diverse

Dotata cu cea mai mare si performanta linie de sortare de deseuri municipale solide din Romania si una dintre cele mai mari din Europa de Est, tehnologia Rom Waste utilizeaza separarea automata a deseurilor pe tipuri si dimensiuni, avand totodata si o componenta de sortare manuala. Proiectul Rom Waste este unic in Romania si include un sistem complet de gestionare a deseurilor cu o recuperare maxima a fractiilor ce pot fi reciclate sau valorificate energetic.

www.romwastesolutions.ro

Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos