Asistent comercial Iasi

ACCORDING GROUP 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- cunostinte operare PC;
- experienta intr-o functie asemanatoare (contabilitate primara , introducere si prelucrare date);
- abilitati de comunicare;
- persoana organizata, riguroasa.

Descrierea jobului

- introducere si prelucrare date de contabilitate primara.

Beneficii:
- pachet salarial competitiv;
- tichete de masa (20 ron /zi lucratoare);
- prime pentru copii de Craciun si 1 Iunie;
- decontare transport domiciliu - sediu - domiciliu;
- lucru intr-un colectiv armonios si statornic.

ACCORDING GROUP, companie cu 27 ani experienta, dinamica si in continua dezvoltare, este importator si distribuitor pe piata Romaniei de etansanti profesionali COMPAKT, spuma poliuretanica COMPAKT, adezivi COMPAKT, componente pentru fabricarea geamului termoizolant, utilaje pentru fabricarea geamului termoizolant, utilaje si accesorii pentru prelucrarea sticlei.

Publicat 11 Oct. 2022 Reactualizat 10 Nov. 2022 Expiră 10 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.