Publicat 23 Oct 2019 | Reactualizat 13 Nov 2019 | Expiră 22 Nov 2019

Asistent Comercial - Balotesti

6 posturi

Candidatul ideal

Ai experienta in vanzari si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica cu profil sportiv, in cadrul celui mai nou centru comercial construit in Balotesti?

- abilitati de comunicare;
- capacitate de lucru in echipa;
- amabil si cu atitudine pozitiva;

Descrierea jobului

- salariu motivant;
- mediu de lucru placut;
- dezvoltare profesionala;

Hays este un grup specializat de recrutare la nivel global și un lider de piață în țări precum Marea Britanie, Germania și Australia. Suntem experți în recrutarea calificată, persoane profesioniste și calificate în cadrul unei varietăți mari de industrii și profesii specializate.

Asistent Comercial - Balotesti  -  HAYS SPECIALIST RECRUITMENT ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles