Publicat 17 Mai 2007 | Expiră 17 Iun 2007

Asistent cercetare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Student in an terminal sau absolvent ASE, Sociologie, Psihologie
- Cunostiinte minime de utilizare Microsoft Office
- Fire sociabila, placuta, organizata, comunicativa
- Corectitudine
- Seriozitate
- Nu este necesara experienta in domeniu

Descrierea jobului

- Verificarea activitatii de teren
- Recrutarea de subiecti
- Codificare si introducere date
- Interviuri telefonice

Mednet Marketing Research Center esta o companie privata romaneasca care reuneste specialisti cu o bogata experienta individuala (pana la 15 ani in domeniu). Firma Mednet Marketing Research Center dispune de un sediu si o infrastructura la nivel european, echipa sa fiind una tanara, dinamica si profesionista. Mednet Marketing Research Center este membru ESOMAR (The World Association for Research Professionals) si SORMA (Societatea Romana de Marketing si Cercetarea Opiniei Publice). Suntem o companie de succes si asteaptam in echipa noastra oameni de succes!
Pentru detalii va rugam accesati www.romednet.com. Puteti trimite CV-ul(specificand postul pentru care candidati) si pe adresa office@romednet.com sau pe fax :224.06.75

Expirat
Asistent cercetare  -  MEDNET Marketing Research Center

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles