Publicat 16 Dec 2016 | Expiră 17 Ian 2017

ASISTENT CALITATE - MEDIC VETERINAR

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINŢE:

•Studii universitare de profil: medicina veterinara, chimie alimentara.
•Experienţă de cel puţin 3 ani într-o poziţie similară (DOMENIUL ALIMENTAR : CARNE).
•Cunoaşterea standardelor de calitate ISO 9001;ISO22000;IFS;
•Abilităţi de conducere şi de comunicare.

Descrierea jobului

•Intretinerea respectarea şi verificarea sistemului de calitate al companiei.
•Participarea, implementarea şi monitorizarea auditurilor interne şi externe.
•Realizarea rapoartelor de calitate.
•Sprijinirea angajatilor în oferirea de instruire în domeniul calităţii.
•Respectarea responsabilităţilor si executarea sarcinilor trasate de Managerul de Calitate.
•Susţinerea măsurilor care asigură imbunătăţirea activităţii.
•Integrarea şi instruirea noilor membri ai echipei.
•Oferirea informaţiilor necesare membrilor echipei.
•Oprirea producţiei în cazul unor probleme remarcabile de calitate.
•Asigurarea calităţii produselor companiei în faţa clientilor.
•Administrarea contestaţiilor de calitate şi logistică ale clienţilor cât şi a măsurilor corective şi preventive.
•Susţinerea colaborării interne / externe între departamente şi / sau grupuri.
•Conştientizarea şi respectarea tuturor standardelor de calitate şi / sau altor standarde si directive.

Fondată in anul 1991, beneficiara unei fabrici moderne de procesare a cărnii din 2007, Integra este unul dintre principalii furnizori de carne de porc, vită și oaie din Romania.

Poziționarea noastră și sistemul logistic dezvoltat ne oferă avantajul de a livra clienților in cel mai scurt timp, pastrand prospețimea și calitatea produselor.Certficările obținute de noi (-High level- Internatonal Food Standard - I.F.S.; ISO: 22000/2005; ISO: 9001/2008) atestă standardele inalte de lucru, asigurate de echipa noastră de calitate.

Știind că așteptările consumatorilor nu incetează niciodată să crească, ne preocupăm permanent să construim calitate superioară in tot ceea ce facem.

Produsele Integra sunt obținute in condiții sigure de igienă, din materii prime provenite de la furnizori cu renume. Pastrand specificul tradițional, fără adaosuri de coloranți și adiGvi, nu punem in pericol sănătatea consumatorului și calitatea produsului.

Vă invităm să ne cunoașteți!

Expirat
ASISTENT CALITATE - MEDIC VETERINAR  -  INTEGRA SRL