Asistent back office

Pentagon Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Persoana pe care o dorim in echipa noastra trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- Punctualitate, spirit dе echipa, atitudine pozitiva, orientare catre client, persoana empatica si creativa;
- Abilitati si cunostiinte tehnice de baza pentru intocmirea ofertelor;
- Capacitate de multi-tasking precum si atentie la detalii;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
- Capacitate de analiza, sinteza si stabilire a prioritatilor;
- Permis auto categoria B;
- Cunostinte bune de operare PC, pachet MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook);

Descrierea jobului

Asistentul back office va avea urmatoarele indatoriri principale:
- Mentine legatura cu agentul de vanzari, contabilitate și logistica pentru rezolvarea situatiilor de lucru curente.
- Intocmirea ofertelor si introducerea comenzilor in sistem;
- Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu;
- Urmarirea livrarii produselor si/sau urmarirea derularii eficiente a distributiei acestora;
Daca doresti sa faci parte din echipa noastra, trebuie sa stii ca:
- Vei avea salariu pe masura performantei muncii depuse,format dintr-un salariu de baza plus bonusuri pentru depasirea targetului;
- Vei lucra intr-un mediu concurential, cu provocari permanente;
- Vei fi promovat functie de nivelul performantei;
- Vei avea posibilitatea sa-ti folosesti nu doar experienta, ci mai ales sa pui in practica noile tale idei

SC PENTAGON SRL (www.pentagonromania.ro) este o societate cu capital integral privat romanesc, care, de peste 25 de ani, importa şi comercializează produse abrazive, scule de mana, scule electrice si pneumatice, scule aschietoare, dispozitive de ridicat şi tracţiune,echipamente si produse pentru sudura, echipamente de măsurare si control, organe de asamblare, armături, scule şi accesorii.
Publicat 6 oct. 2021 Reactualizat 3 nov. 2021 Expiră 5 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos