Asistent administrativ

SC 2 GMG CONSTRUCT SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Se cauta o persoana pe postul de asistent administrativ/ secretara
  • Persoana dinamica, dornica de lucru si sa fie deschisa spre experiente noi.
  • Obligatoriu a detine permis de conducere categoria B.
  • Cunoasterea pachetului office (word, excel, ppt) si navigare pe internet sunt cerinte obligatorii.

Descrierea jobului

Persoana care va ocupa postul disponibil va avea atributii precum:
  • depunerea documentatiilor de avize spre institutii publice si private,
  • impachetarea planselor - format: A3-A1,
  • deplasare in oras catre verificatorii de proiecte,
  • alte responsabilitati conform fisei de post.

Beneficii: Pe langa salariul fix, se pot acorda bonusuri pentru orele suplimentare si pentru implicare.

2 GMG CONSTRUCT SRL este o firma in domeniul proiectarii constructiilor civile publice avand o vechime de 15 ani, cu angajati tineri, cu un flux mare de lucrari, ce isi mareste echipa.
Realizam team building-uri in scopul motivarii, antrenarii si a relaxarii angajatilor.
Asteptam sa ne cunoastem si sa formam o echipa!
Publicat 9 Sept. 2022 Reactualizat 7 Oct. 2022 Expiră 9 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.