Publicat 31 Ian 2019 | Reactualizat 28 Feb 2019 | Expiră 03 Mar 2019

Asistent Administrativ Comunicare

confidential
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerințe:

  • Nivel mediu de limbă franceză (minim B1);
  • Studii superioare finalizate;
  • Flexibilitate și adatabilitate la cerințele și solicitările colaboratorilor;
  • Atenție la detalii, minuțiozitate și rigurozitate.

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • Realizează și gestionează fișiere automatizate;
  • Gestionează tabelul pentru aparițiile în presă;
  • Realizează grafica pentru panouri publicitare, afișe, pancarte, pliante și alte materiale cerute de clienții noștri;
  • Gestionează transferul mailurilor primite la serviciul Comunicare astfel încât informațiile să ajungă la destinatarii vizați;
  • Asigură suport administrativ pentru responsabilul departamentului comunicare în activitățile sale zilnice.

Compania îți oferă:

  • posibilitatea de a-ți consolida și dezvolta cariera într-un mediu de lucru profesionist, dinamic și competitiv;
  • traininguri de specialitate în țară și în străinătate;
  • un pachet salarial atractiv.

Companie internațională angajează Asistent Administrativ Comunicare pentru sediul din Iași.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Asistent Administrativ Comunicare  -  confidential

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles