Publicat 17 Ian 2017 | Reactualizat 17 Feb 2017 | Expiră 18 Feb 2017

ASISTENT ACHIZITII SERVICII DE MENTENANTA ECHIPAMENTE / ECHIPAMENTE IT / CONSUMABILE IT / OBIECTE DE INVENTAR

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent de studii superioare tehnice (Facultatea Electronica/ Electroenergetica si Electrotehnica, Inginerie electrica,Inginerie Medicala);
- Experienta de minim 3 ani pe un post similar sau in firme de distributie ehipamente medicale;
- Cunostinte utilizare MS Ofice (Word, Excel, e-mail, cunostinte internet);
- Aptitudini de planificare, organizare si control al activitatii, initiative, persoana comunicativa;
- Orientare catre respectarea regulilor si a procedurilor;
- Orientare catre colegi si abilitati de comunicare colegi si furnizori;
- Atentie la detalii, capacitate de analiza si sinteza si decizie rapida;

Descrierea jobului

- Planificarea, impreuna cu furnizorii a activitatilor de service echipamente medicale pentru cele 16 laboratoare;
- Intocmirea graficelor de revizii planificate si urmarirea respectarii lor;
- Urmarirea activitatilor de service, primirea rapoartelor de service, verificarea facturilor emise pe baza rapoartelor de service;
- Raspunde de buna derulare a contractelor cu furnizorii de servicii de profil si de evaluarea periodica a serviciilor prestate;evalueaza periodic serviciile asigurate;
- Asigura relatia cu furnizorii;
- Organizeaza eficient activitatile de curatenie;
- Negociaza conditiile comerciale cu furnizorii agreati.
- Colaboreaza cu departamentul IT, din punct de vedere tehnic pentru achizitia echipamentelor IT/ consumabilelor necesare;
- Colaboreaza cu departamentul logistica pentru achizitia consumabilelor auto/ politelor de asigurare RCA/CASCO
- Achizitie de obiecte mici de inventar specific desfasurarii actiitatilor de laborator
- Activitate de birou, disponibilitatea de urmarire a interventiilor de service efectuate de furnizorii agreati

Synevo este un brand international specializat in servicii de laborator medical, prezent în 11 ţări, deţine peste 80 de laboratoare şi peste 400 centre de recoltare.

De 20 de ani pe piata românească, Synevo România reprezintă o reţea de 16 laboratoare şi 66 de centre de recoltare, iar paleta noastră de investigaţii cuprinde aproximativ 2000 de teste diferite de laborator (de rutină şi diagnostic avansat) din specialităţile hematologie, microbiologie, imunologie, biochimie, toxicologie, citologie & histopatologie şi teste de genetică.

Cu aproape 1,000 de angajati Synevo Romania este cel mai mare prestator integrat de servicii de laborator medical, avand totodata o unitate centrala de referinta - Laboratorul Central (platforma Comerciala Militari).

La baza succesului nostru stau: calitatea serviciilor, colaborarea permanenta cu medicii clinicieni, si nu in ultimul rand, dorinta noastra de a contribui la evolutia dezvoltarii calitative a serviciilor medicale din Romania.

Puteti citi mai multe informatii despre noi pe pagina noastra: www.synevo.ro

Expirat
ASISTENT ACHIZITII SERVICII DE MENTENANTA ECHIPAMENTE / ECHIPAMENTE IT / CONSUMABILE IT / OBIECTE DE INVENTAR  -  SC SYNEVO ROMANIA SRL

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă