Publicat 05 Ian 2019 | Reactualizat 02 Feb 2019 | Expiră 05 Feb 2019

Asistent Achizitii - OTOPENI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru cei ce locuiesc in zona de nord a Bucurestiului, s-au saturat de aglomeratia din trafic si isi doresc sa petreaca mai mult timp liber dupa program, venim in intampinare cu o propunere de colaborare.

Sunt rugati sa ne contacteze cei ce considera ca indeplinesc criteriile de mai jos :
- Excelente abilități de negociere și persuasiune
- Bune abilități de organizare personală și management al timpului și datelor
- Experienta in domeniul achizitiilor de minim 3 ani
- Studii superioare
- Abilitati de prezentare si comunicare;
- Inițiativă și proactivitate
- Cunostinte avansate de MS Office;

Descrierea jobului

- Tine evidenta furnizorilor agreati:
- Pregateste si lanseaza cereri de oferta;
- Preia comenzile de la toate departamentele companiei;
- Intocmeşte planul de aprovizionare:
- Introduce comenzile de achizitie in sistemul informatic de gestiune;
- Contacteaza si mentine relatia directa cu furnizorii;
- Planifică şi coordonează activitatea de aprovizionare, depozitare şi transport:
- Urmareste respectarea termenelor de livrare de catre furnizorii de produse;
- Verifica si gestioneaza facturile primite de la furnizori.
- Verifică toate stocurile astfel încât să nu existe diferenţe între stocul scriptic şi cel faptic;

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv (bonusuri in functie de performanta; bonusuri anuale);
- Mediu de lucru placut, modern si dinamic;
- Posibilitatea de dezvoltare profesionala

Avand sediul logistic in Otopeni, obiectul de activitate il reprezinta importul si distributia de consumabile pentru utilaje si echipamente industriale.
Echipa tanara si dinamica, parte a unui concern european cu peste 40 de ani de traditie in acest domeniu.
Mediu de lucru deschis, prietenos, oferind posibilitati de dezvoltare personala si profesionala pe termen lung.

Expirat
Asistent Achizitii - OTOPENI  -  HIFI FILTER ROM