Asistent achiziții, importuri

SC CLINI-LAB SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Studii medii sau superioare;
  • Bune abilități de comunicare verbală și scrisă, relaţionare si lucru în echipă;
  • Organizat, dinamic ;
  • Foarte bune cunoştinţe de operare PC (Windows, MS Office, Internet);
  • Bună capacitate de organizare a timpului, a sarcinilor şi a problemelor
  • Eficienţă atât în munca individuală cât şi în echipă
  • Exigență privind calitatea lucrului făcut.
v

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Răspunde pentru relația cu furnizorii, întocmește comenzi / forecast-uri,
  • Administrează comenzile de import, procedurile de vămuire.
  • Desfășoară activități de secretariat și protocol.
  • Efectuează corespondența în limba română și engleză (exigent/la nivel calitativ înalt).
Beneficii:
  • Loc de muncă stabil;
  • Șansa de a creşte alături de o echipă stabilă şi de succes;
  • Susţinere în procesul de integrare;
  • Mediu de lucru plăcut.Responsabilități:

Descrierea companiei

pe www. clinilab.ro
Publicat 6 iul. 2021 Expiră 5 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos