Publicat 08 Mar 2019 | Reactualizat 22 Mar 2019 | Expiră 26 Mar 2019

Asistent Achizitii Food

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Keywords: asistent achizitii, vanzari, F&B, food and beverage assistent, specialist achizitii, asistent comercial achizitii, junior buyer, buyer, food buyer, buyer assistant, achizitor, junior procurement buyer, purchasing buyer, purchase,head of purchasing, procurement assistent

  • Ai mai lucrat pe un post similar (constituie avantaj);
  • Ai negocia orice produs inainte sa-l cumperi, chiar daca te afli intr-un supermarket;
  • Esti la curent cu toate ofertele din magazine si nu cumperi un produs pana nu te interesezi de cel mai bun pret;
  • Te-ai mai intalnit pana acum cu facturi si iti place sa le verifici in cel mai mic detaliu;
  • Organizarea este punctul tau forte;
  • Iti place sa insisti pana cand obtii ceea ce iti doresti;
  • Esti capabil sa iei decizii de unul singur, dar si sa-ti asumi responsabilitatea pentru ele;
  • Gestionezi cu usurinta mai multe sarcini simultan;
  • Esti familiarizat cu Pachetul Office (Excell, Word, Outlook)

Descrierea jobului

  • Se informeaza permanent si isi insuseşte informatiile din ofertele de vanzare generale si speciale ale unitatii in ceea ce priveşte gama si preţurile produselor fabricate / comercialitate;
  • Se informeaza permanent asupra promotiilor acordate de furnizorii / producatorii materialelor / semifabricatelor / produselor stabilite pentru achizitie, pe categorii de produse (discounturi, bonusuri, etc);
  • Stabileste intalniri cu furnizorii existenti si/sau cu potentialii furnizori si negociaza cel mai bun pret, avand in vedere, bineinteles, raportul calitate/pret
  • Intocmeste si completeaza documente specifice de tipul : planuri de operatii, contracte, note de recepţie / predare, note interne

Cu o terasa superba situata pe malul lacului Herastrau si zone de bar, restaurant si pub in interior, Beraria H, cea mai mare berarie din sud-estul Europei, gazduieste de la seri linistite la cele mai tari evenimente ale artistilor romani si internationali.

Expirat
Asistent Achizitii Food  -  Beraria H

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles