Publicat 15 Ian 2021 | Reactualizat 14 Feb 2021 | Expiră 15 Feb 2021

Asistent achizitii food marca proprie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii;
- experienta in domeniu reprezinta un avantaj;
- cunostinte cu privire la produse marca proprie constituie avantaj
- cunostinte bune de MS-Office: Excell, Word, Outlook;
- cunostinte bune de limba engleza;
- gandire organizata,analitica si flexibila;
- abilitati de comunicare si lucru in echipa;

Descrierea jobului

- prelucrarea datelor referitoare la sortimentul de marfuri;
- actualizarea datelor referitoare la furnizori;
- analiza si actualizarea conditiilor de colaborare cu furnizorii;
- comunicarea cu furnizorii si colegii din magazine;
- urmarirea masurilor de promovare a vanzarilor in magazine;
- participarea la realizarea ofertei speciale si a catalogului de reclama;

Oferta (bonusuri, beneficii *)
- salariu atractiv și Tichete de masă;
- beneficii de Crăciun, Paște, zi de naștere, vacanță, asigurare privată voluntară de sănătate
- sistem informatic performant;
- oportunitatea unei cariere intr-un concern international.
-contract de munca durata determinata
* acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei cf. CCM la nivel de unitate
Mentiuni suplimentare
”Vă informăm că, prin aplicarea pentru o poziție în cadrul societății Selgros Cash & Carry SRL, vă vom colecta și folosi datele personale oferite în desfășurarea procesului de selecție și recrutare de personal. Pentru informații complete privind prelucrarea datelor cu caracter personal în scopul recrutării și selecției de personal în cadrul Selgros Cash&Carry SRL, vă rugăm accesați site-ul societății la adresa www.selgros.ro, secțiunea Cariere.”

Selgros Cash&Carry România este unul dintre cei mai importanți actori din comerțul românesc și deține 23 de magazine în România. Selgros se află printre liderii comerțului românesc pentru că își îndeplinește cu seriozitate misiunea de a oferi, zilnic, o gamă variată de produse, garanția prospețimii și a profesionalismului, la prețul corect.

Obiectivul nostru este de a servi calitate și prospețime profesioniștilor și pasionaților de bunătățuri. Cu mii de parteneri, sute de mii de clienți și comunități puternice acolo unde suntem prezenți, scrutăm viitorul pentru a fi mereu utili și de încredere.

În 2011, Selgros a intrat în portofoliul Transgourmet Holding AG, a doua cea mai mare reţea B2B şi food service din Europa, cu operaţiuni în șapte țări europene (Elveţia, Franţa, Germania, Austria, Polonia, România şi Rusia). Preluarea rețelei de către Transgourmet confirmă atenția crescândă pe care Selgros o acordă pieței gastro și evidențiază calitățile definitorii ale companiei: puterea succesului, energia excelenței și pasiunea ca bază a oricărei acțiuni.

Expirat
Asistent achizitii food marca proprie  -  SELGROS Cash&Carry

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles