Publicat 03 Ian 2019 | Reactualizat 31 Ian 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Asistent achizitii - Engleza - Brasov

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare ecomonice, absolvent sau in curs

Experienta pe o pozitie similara – minim 1 an

Foarte bune cunostinte de utilizare PC (MS Office – Word, Excel, PowerPoint)

Limba engleza – nivel avansat

Foarte bune abilitati de analiza si sinteza

Foarte bune abilitati de relationare si de comunicare

Initiativa si atitudine proactiva

Descrierea jobului

Colecteaza si analizeaza datele interne si externe pentru a pregati actiunile echipei de Achizitii.
Gestioneaza relatia cu furnizorii si coordoneaza agenda intanlirilor dintre membri echipei de management cu furnizorii, in cazul in care este necesar.
Intocmeste corespondenta comerciala si intretine arhiva de documente din cadrul departamentului.
Valideaza facturile cu furnizorii, conform prevederilor contractuale
Face parte din comisia de inventariere a mijloacelor fixe.

Oferim:

Beneficii atractive și bonusuri suplimentare bazate pe performanță
Bonusuri fixe anuale
Asigurare medicala privata completa si preturi reduse pentru persoanele dependente de angajat
Suport pentru nașterea copiilor
Acces la bibliotecă online pentru cititorii pasionați de cărți
Sănătate și nutriție: servicii de sănătate și wellness de la birou
Diverse reduceri pentru clase de gimnastică și alte activități recreative
Training-uri gratuite în domeniul dezvoltării, atât în scop personal, cât și profesional, prin intermediul platformei noastre de e-learning
Mediul de lucru multicultural și entuziast
Acces la evenimente culturale ale companiei, inclusiv festivaluri bine-cunoscute din România

Arvato is a leading European BPO provider. Over 70,000 employees design and produce customized solutions for business customers from all over the world, covering a wide range of business processes along integrated service chains. Arvato is a wholly-owned subsidiary of Bertelsmann AG and since the opening in Romania in 2010, the company has grown fast now having sites in Brasov, Sibiu and Cluj-Napoca where they offer support in the following areas: High Tech, Gaming, E-commerce, Automotive, Finance, Hardware, Software, Sales and Travel in more than 14 foreign languages

Expirat
Asistent achizitii - Engleza - Brasov  -  Arvato Services

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles