Asistent achizitii- cu limba germana

Moemax RO SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

-independență, acuratețe, conștiinciozitate și flexibilitate
-cunostinte IT
-nivel ridicat de concentrare
-mod de lucru atent și structurat
-Cunoaștere bună a limbii germane
-Punctualitate și angajament
-atitudine pozitiva

Limba germana nivel minim B2 - conditie obligatorie

Descrierea jobului

- oferiti suport echipei in activitatile de zi cu zi
- asigurati un flux de comunicare eficient cu celelelate departamente ( merchandising, marketing, etc)
- office management inclusiv corespondenta cu furnizori si filiale
- efectuati procesul de comanda, in acord cu managerii de achizitii
- efectuati traduceri- limba germana minim B2 este conditie obligatorie
- introduceti și transmiteti date
- digitalizati si arhivati documentele si imaginile
- prelucreaza datele și asigura calitatea

De la o idee la un concept de succes! mömax inseamna: acasa in trend, la preturi mici

mömax ofera soluții de locuințe la prețuri accesibile și atractive.

Clientul și împlinirea dorințelor sale constituie centrul intereselor noastre. Atitudinea fata de clientii nostri este caracterizata de o onestitate absolută, corectitudine, precizie și respectarea angajamentelor. Loialitatea clienților trebuie să fie asigurată prin servicii perfecte și printr-o procesare fara cusur a comenzilor. Fiecare dintre noi ar trebui să devina client permanent al mömax.

Publicat 9 Aug. 2022 Reactualizat 6 Sept. 2022 Expiră 8 Sept. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.