Asistent(a) medicala stomatologie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam un coleg/o colega pentru ocuparea locului de asistent(a) de stomatologie, cu experienta in cabinetul de medicina dentara. Experienta in chirurgie este considerata un avantaj

Descrierea jobului

Este un loc de munca antrenant, asistenta/ul participand direct la interactiunea cu pacientul cu:
- pregatirea acestuia pentru interventie
- asistarea activa pe parcursul tratamentului
- curatarea, dezinfectia si sterilizara suprafetelor si instrumentarului
- programarea pacientilor
- verificarea stocului de materiale in vederea completarii acestuia
Cautam o colaborare de lunga durata, oferind posibilitatea de formare profesionala continua si alte beneficii.

Suntem o clinica formata din 3 cabinete distincte, cu 4 medici, 3 asistente, un responsabil de curatenie si un administrator al clinicii. Suntem un colectiv loial, cald si prietenos care se adreseaza tuturor nevoilor stomatologice.
Publicat 25 Iul. 2022 Expiră 24 Aug. 2022