Asistent/a medical/a gradinita

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

​Cautam Asistent/a medical/a gradinita!
  • ​Studii de specialitate absolvite;
  • Persoana calda;
  • Iubitoare de copii;
  • Vesela si pozitiva.

Descrierea jobului

  • sa acorde asistenta medicala in functie de nevoile copiilor;
  • sa raspunda de calitatea actului medical si de procesul de ingrijire al prescolarilor;
  • alte activitati administrative.
Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara, profesionista;
  • Conditii de lucru motivante, spatiu modern;
  • Pachet salarial motivant;
  • Mediu de lucru dinamic.

Avantaje:
  • liber sambata, duminica si toate sarbatorile legale;
  • se lucreaza intr-un mediu curat, placut.

Echipa Teddybär își propune să satisfacă cerințele educaţionale, sociale și emoționale ale copiilor și să ofere un program educațional atractiv care să le stimuleze curiozitatea și dorința de a învăța.
Pregătirea copiilor este asigurată de educatori și profesori specializați, cu experiență în învățământ și cu un înalt grad de pregătire profesională.
Publicat 28 sept. 2021 Reactualizat 26 oct. 2021 Expiră 28 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos